Sredinom februara dodelili smo simbolične nagrade našim najmlađima koji su se posebno angažovali u našoj ekološkoj akciji ’Kreiraj i recikliraj’.

Prazna PET ambalaža koju smo skupili prvo je poslužila za razne kreacije gde su deca pustila mašti na volju, a zatim je reciklirana uz saradnju Javnog Komunalnog preduzeća Kruševac.

Pokretanjem akcije ’’Kreiraj i recikliraj’’ želeli smo da probudimo društveno odgovornu svest kod naših učenika i skrenemo pažnju na očuvanje životne sredine. S ponosom možemo da kažemo da su se naši učenici odazvali akciji u velikom broju, mnogi su angažovali i svoje roditelje. Deca su se radovala nagradama, ali je najvažnija činjenica da smo zajedničkim snagama učinili nešto dobro i korisno. Hvala svim našim učenicima na podršci. SPEAK je ponosan na vas!

ReciklazaSPEAK7 ReciklazaSPEAK5 ReciklazaSPEAK6